Kosmetyczne rozczarowania #4 | Rimmel, L`Oreal, Pierre Rene

4/23/2015

Kosmetyczne rozczarowania #4 | Rimmel, L`Oreal, Pierre Rene


Zapraszam na kolejną odsłonę moich kosmetycznych porażek. Tym razem na tapecie tylko kolorówka i są to produkty, które zbierają niezłe, a nawet bardzo dobre recenzje, tymczasem w moim przypadku nie sprawdziły się kompletnie. Nie oznacza to oczywiście, że nie sprawdzą się i u Was, ale przed zakupem zawsze warto poznać różne punkty widzenia. Co w poniższej trójce mnie rozczarowało ? O tym już za chwilkę.


Wiosennych zachcianek kilka, czyli aktualizacja wishlisty

4/20/2015

Wiosennych zachcianek kilka, czyli aktualizacja wishlisty


Od czasu publikacji ostatnich zakupowych planów trochę się zmieniło. Część pozycji udało mi się już zrealizować, niektóre wciąż są aktualne, kilka zaś zastąpiłam czymś zupełnie innym. Dodatkowo, w między czasie pojawiło się w sprzedaży parę nowinek, z którymi chciałabym się zapoznać, więc najwyższy czas na aktualizację. Przełom kwietnia i maja będzie obfitował w drogeryjne promocje na kolorówkę, więc jeśli i Wy macie jakieś braki lub zachcianki, to dobry moment aby zaopatrzyć się w małe co nieco. Przygotowałam dwie wiosenne wishlisty. Jedna obejmuje te produkty, które planuję dorwać podczas najbliższych zniżek -49% w Rossmannie i -40% w Naturze. Druga to trochę kolorówki, pielęgnacji oraz dodatków, których zakup odkładam na nieco późniejszy termin. Zapraszam na mały przegląd.


Garść kosmetycznych nowości

4/13/2015

Garść kosmetycznych nowości


Ponad dwa miesiące minęły już od ostatniego postu tego typu, a wiem, że lubicie oglądać nowości wszelkiej maści, zapraszam więc na przegląd kosmetycznych nabytków z ostatnich kilku tygodni. Nie ma tego dużo, powolutku realizuję swoją wishlistę, która od czasu jej publikacji uległa pewnym modyfikacjom i wcale się nie skraca ;) W najbliższych dniach przygotuję jakąś aktualizację, będę wiedziała czego się trzymać, inaczej za bardzo mnie ponosi i zbyt często ulegam pokusom :D No to lecimy.

INSTAGRAM