littlepleasures.pl

Portal dla kobiet

Porady Uroda

Jak mieć piękne i długie rzęsy? Sprawdzone sposoby!

Rzęsy to coś, co może niesamowicie odmienić nasze spojrzenie, a nawet całą buzię. Jednak prawie każda z nas jest z nich niezadowolona! Bo mogłyby być dłuższe, albo bardziej podkręcone, albo bardziej czarne, albo gęstsze… Można tak wymieniać w nieskończoność! Każda rzęsy są piękne, ale jeśli tylko chcesz, może je odmienić! Nie trzeba narzekać, tylko świadomie o nie zadbać lub skorzystać z innej metody. Oto najlepsze sposoby na długie, piękne rzęsy!

Jak pielęgnować rzęsy? Krok po kroku

Z pewnością w Twojej codziennej pielęgnacji znajduje się wiele różnych kosmetyków. Jednak na co dzień niewiele się słyszy o kosmetykach do rzęs! Jednak jeśli zagłębimy się w temat, to znajdziemy kilka ciekawych produktów! Jednym z najbardziej znanych i docenianych jest odżywka Long4Lashes. Wiele kobiet bardzo sobie ją chwali i potwierdza efekty. Rzęsy rosną szybciej i są dłuższe! Jeśli jednak szukasz czegoś tańszego, to sprawdź odżywki od Eveline. Są w wygodnym opakowaniu ze szczoteczką i także mogą przynieść pożądane efekty! Kolejny sposób to wykorzystanie naturalnych produktów. Koniecznie kup olejek arganowy lub rycynowy! Sprawią one, że rzęsy będą ciemniejsze, a także będą lepiej rosły!

Pielęgnacja nie pomaga? Spróbuj tego!

Czasem nasze rzęsy są na tyle rzadkie, że nie pomaga im zbytnio odpowiednia pielęgnacja. Jeśli efekty Cię nie zadowalają, to spróbuj innych sposobów! Świetne będzie na przykład przedłużanie rzęs. Możesz wybrać różne metody, długości i skręt sztucznych kępek, które przykleja się do Twoich naturalnych. Efekt utrzymuje się około miesiąc i po tym czasie należy go regularnie poprawiać. Więcej o przedłużaniu przeczytasz na przedluzanierzes.net.pl. Kolejna metoda nie jest aż tak efektowna, ale także nie wymaga doklejania sztucznych rzęs. Mowa tu o laminacji. To zabieg, który powoduje stałe podkręcenie rzęs. Można połączyć to razem z henną, a wtedy nasze rzęsy będą dodatkowo ciemne.

Jaką metodę wybierzesz dla siebie?

Jak widać, nawet jeśli nie lubisz swoich rzęs, to bardzo łatwo możesz to zmienić! Zacznij od odpowiedniej pielęgnacji, a być może szybko zauważysz różnicę! Jeśli marzą Ci się gęste, długie i ciemne rzęsy, to spróbuj przedłużania! Chcesz bardziej naturalny efekt? Laminacja będzie idealna! Wszystkie metody są sprawdzone i popularne, dlatego nic nie ryzykujesz próbując każdej z nich! Zacznij już dziś i odmień swoje rzęsy. Będą po prostu idealne!