littlepleasures.pl

Portal dla kobiet

krem bb koreański
Uroda

Krem BB koreański – czy warto kupić?

Jedną z nowości, która cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, są kremy BB. Oczywiście są one na rynku już od kilku lat, jednak cały czas ich receptura jest dopracowana, tak by mogły rzeczywiście zastąpić bardziej kryjące kosmetyki, takie jak fluidy. Obecnie, ze względu na ogromną popularność kosmetyków z Korei, sporo kobiet wybiera koreańskie kremy BB. Co warto o nich wiedzieć? Czy to dobry wybór dla Polek? Poniżej garść odpowiedzi i wskazówek.

Czym jest krem BB?

Na początek jednak kilka słów wyjaśnienia. W końcu nie każda kobieta wie, czym charakteryzuje się krem BB. A zatem jest to kosmetyk, który jest połączeniem kremu pielęgnacyjnego oraz fluidu. Został stworzony jako alternatywa dla podkładu, po to, aby kobiety mogły sięgać po coś lżejszego i mniej kryjącego. Doskonale sprawdza się wiosną oraz latem, kiedy wiele kobiet lubi swoją cerę praktycznie bez makijażu. Jest niezwykle lekki, dlatego też nigdy nie tworzy na twarzy tak zwanego efektu maski. Sprawdzi się perfekcyjnie u tych kobiet, które mają naprawdę ładną i zadbaną cerę. Trzeba bowiem wyjaśnić, że krem BB raczej nie ma właściwości kryjących, maskujących. Trudno za jego pomocą zamaskować na przykład przebarwienia na skórze. W przypadku ładnej, jednolitej cery, krem jest idealny. Pielęgnuje, zawiera filtry chroniące przed promieniowaniem słonecznym, ujednolica kolor skóry i sprawia, że twarz wygląda, jakby była bez makijażu. Sprawdza się zawsze, gdy pragniemy wyglądać lepiej, ale pełny makijaż jest zwyczajnie nie na miejscu, tak jak to bywa choćby na plaży.

Krem BB koreański

Na rynku mamy bardzo szeroki wybór różnych kremów typu bb. Obecnie każda szanująca się marka ma go w swojej ofercie, bo to tego typu kosmetyki kobiety naprawdę bardzo chętnie sięgają. Popularnością cieszą się też kosmetyki bb z Korei. Co można powiedzieć na ich temat? Produkty koreańskie bez wątpienia mają w swoim składzie wiele nowatorskich składników, są dopracowane biotechnologicznie na najwyższym poziomie. To, co wyróżnia kremy BB koreańskie, to bez wątpienia ich niezwykle jasne, delikatne odcienie. W końcu Koreanki mają cerę wręcz alabastrową, bardzo jasną i delikatną. Kobiety, które mają równie jasną cerę, mogą szukać dla siebie idealnego odcienia kremu BB właśnie wśród produktów z Korei. Poza tym, że to kosmetyk wyrównujący koloryt cery, jego zadaniem jest też pielęgnowanie skóry w ciągu dnia. W kremach koreańskich znajdziemy całą masę wysokiej jakości składników, które mają udowodnione działanie. Jednym słowem warto skusić się właśnie na krem BB koreański, którego receptura bez wątpienia jest bardzo dopracowana.